HotinCar Oyna Kazan Mod Apk Latest Version 2022**

0.1

Download APK
0/5 No votes
Version
0.1
Updated
August 31, 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
51M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

HotinCar Oyna Kazan Mod Apk Latest Version 2022**

HOTIN Mobile, mobil oyunlarda geçerli olan jetonları blockchain teknolojisi ile kripto paraya dönüştürmek için hayata geçirildi. Hotshine oyunlarında kazandığınız paralar için HOTIN olarak ödeme alabilirsiniz. HOTIN, çeşitli oyunlar oynayarak tamamen beceriye dayalı olarak kazanılır. Oyuncular belirli bir oyunu seçerler, seçtikleri oyunda biriktirdikleri jetonları hotshinecoin.Com hesaplarından Hotin ile takas ederler.

Kripto Para Nedir?

Kripto para, takas işlemlerinde kullanılabilen, tamamen dijital, şifrelenmiş, sanal para birimi. Kimilerine göreyse geleceğin para birimi.

HotinCar: Oyna Kazan mod 2022

Takas işlemlerini doğrulamak ve güvenli şekilde gerçekleştirmek için kriptografi kullanılır. Herhangi bir fiziksel karşılığa sahip değildir.

Aslen banka kartları ve kredi kartlar ile harcanılan ve aktarılan paralar da sanal paralardır, çünkü bu işlemler sonucunda sadece sistem verilerinde değişiklik meydana gelir. Kripto paralar da aynı mantıkta çalışma prensibine sahip. Ancak herhangi bir otorite ya da hükümet tarafından yönetilmeyen, yani merkezileştirilmemiş (decentralized) bir sistem mevcut, bu da sistemin daha güvenli olmasını sağlıyor.

ALSO DOWNLOAD  Toca Kitchen 2 Mod Apk Latest Version 2022**

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *