Kelimelik Mod Apk Download

Download APK
0/5 No votes
Updated
Mar 3, 2022
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
1.0
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Kelimelik Mod Apk Download

Türkiyenin en çok oynanan kelime oyunu 19 milyon üyeye ulaştı! Bu başarıya ulaşmamızı sağlayan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Siz de Kelimelik ailesine katılmak ve arkadaşlarınızla Türkçe kelime oyunu keyfini yaşamak için hemen ücretsiz oyunumuzu indirin.

Oyunumuzun Özellikleri:

İsterseniz 3 güne kadar hamle süresi olan sakin oyunları, hızlı oynamak istiyorsanız 2 dakika hamle süreli seri oyunları oynayın.

Aynı anda 20ye kadar oyun açabilir, bu sayede bekleme olmaksızın oyuna devam edebilirsiniz.

Her hafta düzenlenen Süper Lige katılarak şampiyonluk mücadelesine girebilirsiniz.

Facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaşlarınızı oyuna davet edebilir, eski ve yeni dostlarınız ile karşılıklı oynayabilirsiniz.

Dilerseniz rastgele oyuncular ile de oyun oynayabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Oyun oynarken karşınızdaki kişi ile sohbet edebilirsiniz.

PRO üyelik ile reklamları kapatabilir, puanları otomatik hesaplatabilir, seri oyun açabilir, aynı anda açılabilecek oyun sayısını arttırabilir, farklı pro görünümüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca PRO üyelere harf tablosu özelliğini hediye ediyor ve 10 kişilik arkadaş listesi özelliğini de açıyoruz.

Otomatik puan hesaplayıcı ile puanınızı otomatik olarak anlık hesaplayabilirsiniz.

Seri oyun seçeneği ile dakika bazında hamle süresine sahip oyun açabilirsiniz.

Harf tablosu ile hangi harften kaç tane kaldığını öğrenebilirsiniz.

Arkadaş listesi ile sık oyun oynadığınız kişileri ekleyebilir ve onlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Renkli çerçeve ile profil çerçeve renginizi değiştirebilir, kart resimleri ve rozetler ile oyuna karakterinizi katabilirsiniz.

Oyunumuz sizden gelen istekler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir. Tüm öneri ve eleştirilerinizi [email protected] adresine gönderebilir, https://facebook.Com/KelimelikOyunu ve https://twitter.

Kelimelik mod 2022

Oyunumuzda Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğü nü referans almaktayız. Bu sözlüğe https://https://sozluk.Gov.Tr/ adresinden ulaşabilir, kelimelerimizi kontrol edebilirsiniz.

Kelimelik sunucu masraflarını karşılayabilmek için oyun içerisinde bulunan reklamlardan gelir sağlamaktadır. Yayınladığımız reklamlar ile siz oyuncularımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

ALSO DOWNLOAD  Kelime Gezmece Mod Apk Download

İsterseniz oyun içi satın almaları kullanarak PRO üyelik satın alabilir, bu şekilde reklamları kapatıp aynı anda 50 oyun açma gibi özelliklere kavuşabilirsiniz. PRO üyelerimize puan hesaplayıcı, seri oyun, harf tablosu ve renkli çerçeve özelliklerini ücretsiz veriyor ve 10 kişilik arkadaş listesini kullanmalarını sağlıyoruz.

Oyunlarımızla ilgili güncel duyurulara ulaşmak için aşağıdaki kanallardan bizi takip edebilirsiniz:

Web: http://he2apps.Com
Facebook: http://fb.Com/KelimelikOyunu
Twitter: http://twitter.Com/KelimelikOyunu
E-posta: [email protected]

Kelimelik oyunumuzu indiren, ve üyelik oluşturarak oyuna giriş yapan tüm kullanıcılarımız quot;Kelimelik Üyelik ve Kullanım Sözleşmesiquot; içerisinde yer alan hükümleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Kelimelik Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi belgesine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:
http://he2apps.Com/kelimelik/kelimelik_uyelik_sozlesmesi.Html

Tüm Hakları Saklıdır. 2013 – 2020 He2 Apps.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *